Prosbička:-(
Ahojky lidišky...
Ráda bych vás poprosila o nějaké nápadíky do mého new dalšího blogísku www.DreamPlanet.mujblog.cz.
Může to být cokoli(kromě vulgárních a pohoršujících scén,takže téměř cokoli).
Prostě to má být blog o čem lidé sní.
Vaše nápadíky mi pls zasílejte na můj mailík(whistllerka@atlas.cz) nebo do komentáře k článku o vašich přáníčkách.
Pokud to půjde,ráda vám vaše přáníčko splním.
Vaše Whistllerka
přemýšlím-IQ se zvyšuje
(f..c.i. girl, 29. 6. 2008 16:52)